מתפרת זכות הינה היבואנית והמשווקת הבלעדית של מכונות הלחמה מדגמים שונים של חברת Sinclair האמריקאית, בעלות מערכת הלחמה בלהב.

מכונת הלחמה הינה מכונה לחיבור יריעות תרמופלסטיות. מתפרת זכות משווקת את מכונות ההלחמה בלהב מדגמים  TRAID ו SPEC .

 

מהי מערכת הלחמה בלהב?

מערכת ההלחמה בלהב היא מערכת אידאלית לצורכי ייצור והפקה של כל סוגי היריעות: אוהלים, כיסויים, סוככים, וילונות, כרזות, דגלים, תיקים, שפורפרות ועוד ועוד…

מערכות ההלחמה בלהב יכולות להלחים PVC, Urethane, PP, PE ועוד סוגים רבים של יריעות גמישות הניתנות להלחמה.

 

 

כיצד זה עובד?     

 הלחמת חומרים תרמופלסטיים מתרחשת בשילובם של טמפרטורת הלהב, מהירות החומר העובר מעל הלהב והלחץ שמפעילים מכבשי הצביטה. החומר מונח בין מכבשי הצביטה, והלהב הלוהט מוחדר. מגע נוצר בין החלק העליון והחלק התחתון של החומר, ומתרחשת התכה של ציפוי החומר כאשר הוא חוצה את שטח הלהב הלוהט במהירות מסוימת, אז, מפעילים מכבשי הצביטה לחץ על הציפוי המותך כדי ליצור איחוי קבוע.

 

יתרונות מערכת ההלחמה בלהב:

 

פעילות ללא עשן וללא רעש מכיוון שהן בנויות כלהב, מערכות ההלחמה TRAID  ו SPEC,  אינן מייצרות עשן מזיק בזמן תהליך ההלחמה (תופעה הרווחת במערכות הלחמה באוויר חם) ואינן משמיעות קול – הדבר יוצר סביבת עבודה נעימה יותר!

 

עלייה ברמת הייצור רמת הגימור, הסימטריות והאסתטיקה של מערכות ההלחמה בלהב גבוהה משל כל מערכת אחרת הנמצאת כיום בשוק ומביאה לעלייה משמעותית ברמת איכות וגימור המוצרים.

 

צמצום עליות תעסוקה את מערכות ההלחמה בלהב TRAID  ו SPEC ניתן להפעיל באמצעות אדם אחד! זאת ע"י שימוש במערכת מעקב מובנית ויחידות של מסלולים המגיעות עם המכונה. המכונות, ניתנות להרכבה על הרצפה או על גבי שולחן והמכוונים מספקים תוצאות מדוייקות!